Διάκριση μαθητή μας στον 83ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Μαθηματικών "Θαλής 2022-2023"

Το σχολείο μας, συμμετείχε στον 83ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Μαθηματικών  (Θαλής 2022-2023) με ομάδα μαθητών μετά από πρωτοβουλία των εκπαιδευτικών του σχολείου μας κ. Ευγενίας Παπαδοπούλου και κ. Σταυρούλας Μακρή, οι οποίες είχαν την ευθύνη και τον συντονισμό της ομάδας των μαθητών.

Τα αποτελέσματα του Διαγωνισμού, μας έδωσαν τη χαρά της διάκρισης του μαθητή του σχολείου μας, Κωτσόπουλου Ευστάθιου, της Β' Γυμνασίου, ο οποίος είναι μεταξύ των επιτυχόντων! Tη λίστα των επιτυχόντων μπορείτε να δείτε εδώ

Συγχαίρουμε όλη την ομάδα των μαθητών για την συμμετοχή τους, και ιδιαίτερα τον μαθητή μας για την επιτυχία  της διάκρισής του και εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας στις δύο εκπαιδευτικούς μας για την εθελοντική  της προσφορά στην προετοιμασία των μαθητών μας.

Μπράβο σε όλους σας!

Καλή επιτυχία στην επόμενη και δυσκολότερη φάση του διαγωνισμού, Αρχιμήδης 2022-2023, που θα διεξαχθεί μεταξύ των επιτυχόντων της πρώτης φάσης, στις 18 Φεβρουαρίου.

annotely image