Απονομή Ευρωπαϊκών Ετικετών Ποιότητας σε 3 eTwinning έργα του 11ου Γυμνασίου Ιλίου

Μετά την απόκτηση Εθνικής Ετικέτας Ποιότητας, τώρα βράβευση και με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας των έργων που υλοποίησε το σχολείο μας κατά το σχολικό έτος 2023-2023.

Πρόκειται για τα έργα Comp@ss και CodeRace @SDGsμε υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κ. Ζαφειροπούλου Αθανασία και συμμετέχοντες μαθητές τα τμήματα Πληροφορικής της Γ’ Γυμνασίου σχολικού έτους 2022-2023 και το έργο LEARNT (Lets drEAm ouR commoN fuTure), με υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κ. Αναστασίου Βασιλική και μαθητές τμημάτων Πληροφορικής της Α’ Γυμνασίου σχολικού έτους 2022-2023, τα οποία συμπεριλήφθηκαν σε εκείνα με τις υψηλότερες βαθμολογίες ανά χώρα κατά την αξιολόγησή τους.

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας και στις εκπαιδευτικούς που τα υλοποίησαν.

2022-2023-EQL-11 gymnasio iliou