ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ | ΔΙΑΔΙΚΤΥΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ | ΕΦΗΒΕΙΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ

Το 11ο Γυμνάσιο Ιλίου σας προσκαλεί σε ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΉ ΗΜΕΡΙΔΑ με τίτλο "ΕΦΗΒΕΙΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ"

Τα φαινόμενα έξαρσης της επιθετικότητας  κατά τη διάρκεια της πανδημίας και μετά την καραντίνα, έχουν απασχολήσει την κοινωνία μας , και ιδιαίτερα τον χώρο της εκπαίδευσης. Για αυτό χρειαζόμαστε τον λόγο των ειδικών προκειμένου να μπορέσουμε να διαχειριστούμε αυτή τη δύσκολη περίοδο και να βοηθήσουμε τα παιδιά.

Στο πλαίσιο αυτής της προσέγγισης σας προσκαλούμε στην ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά  την Τετάρτη 30-3-2022 και ώρα 19:00 από την

κ. Τριανταφυλλιά Γαροφαλάκη, Παιδοψυχίατρο-Ψυχοθεραπεύτρια με τίτλο "Εφηβεία στα χρόνια της πανδημίας ".

Για να παρακολουθήσετε την ημερίδα συνδεθείτε στον σύνδεσμο: https://minedu-secondary2.webex.com/meet/kkoukakis

Σας προσκαλούμε να συμμετάσχετε όλοι. Είναι μια πολύ σημαντική ενέργεια που διοργανώνει το σχολείο μας προς όφελος όλων μας και κυρίως των παιδιών μας.

Ευχαριστούμε!